- Co je digitalkeys.cz ?

Digitalkeys.cz je online herní bazar, komunita hráčú a tržiště kde každý může nabídnout svoje hry na prodej, na výměnu a nebo kupovat hry od jiných registrovaných užívatů. Stačí si zadarmo vytvořit účet.

- Jak sa můžu zaregistrovat na digitalkeys.cz ?

Zaregistrovat sa můžete jednoduše odkaz na vytvoření účtu je na této stránce vytvořit účet.

 

- Chci si přidat hru do svého sezanmu ale nenašel jsem ji v databázi.

Pokud vaše hra ještě není v databázi na digitalkeys.cz, můžete ji jednoduše přidat. Stačí kliknout na tlačítko „Přidat hru do databáze“ pod vyhledávacím řádkem, vybrat zařízení a zadat část a nebo celý název. Digitalkeys.cz je napojený na online databázi her odkud si sám stáhne všechny potřebné údaje, jako obal, výrobce, rok vydání, popis v (AJ) galérii. Vy už jen zadáte detaily vaší nabídky jako je cena, doručení, prodej, a nebo výměna apod.

- Jaké údaje jsou potřebné při registraci?

Pri registraci stačí vyplnit Vaše užívatelské jmeno, emailovú adresu a heslo (možnost je i přihlášení přes facebook a nebo steam) . Následně Vám pošleme ověrovací email, kterým potvrdíte svojí registraci.

- Co pokud jste zapoměli svoje heslo?

Zapomenuté heslo si můžete obnovit kliknutím na odkaz „Zapomněli jste heslo?“ na přihlašovací stránce. Po vyplnění emailu který jste uvedli při registraci, vám bude zaslaný odkaz na reset hesla, přes který si nastavíte nové heslo.

- Jaké hry můžete na digitalkeys.cz nabízet?

Na digitalkeys.cz můžete nabízet hry na PC, hry na Xbox One, PlayStation 4 hry a mnoho jiných herných platforem . Hry jsou v nabídce přehledně rozdělené na platformy, PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch a Wii U, předešlé generace PS3, Xbox 360 přenosné „portable“ zařízení jako PlayStation Vita, Nintendo DS a 3DS a retro hrací zařízení od Nintendo 64, přes PlayStation 1,2 až po GameBoy Advance.

- Vybral jsem si hru o kterou mám zájem. Jak to koupím?

Pokud jste si vybrali hru kliknutím na tlačítko koupit se odošle nabídka prodávajícímu. Pokud prodávající povolí návrhy na cenu, můžete mu navrhnout sumu kterou jste ochotný zaplatit. Pokud vaší nabídku příjme spřístupní sa Vám chat, kde si dohodnete detaily prodeja, jako termín vyzvednutí, kontakt, a nebo adresu pro odeslání. Když je vše dohodnuté prodávající vám pošle hru, a nebo kód na stáhnutí hry a nebo klíč ke hře. Po přijetí hru skontrolujete a udělíte prodávajícímu hodnocení. Tím sa nabídka automaticky uzavře.

 

- Chci si vyměnit hry. Jak mám postupovat a je výměna spoplatněná?

Vyměnit hry si můžete na digitalkeys.cz úplně zadarmo. Stačí se zaregistrovat, přidat svoje hry a počkat na nabídky, případně nabídnout hry ze svého seznamu ostatním. Pokud někdo vaší nabídku potvrdí, a nebo přijmete nějakou nabídku na výměnu vy, spřístupní sa vám chat kde si dohodnete všechny detaily.